www.odtahovasluzbapraha.com | |

Profil firmy Odtahová služba Praha

Odtahová služba Praha - Nonstop dispečink

Předmětem podnikání naší firmy je především provozování nonstop odtahové služby po celé Praze a okolí. Poskytujeme kvalitní silniční služby motoristům v případě drobné poruchy, defektu nebo dopravní nehody. Moderní technikou odtáhneme Vaše havarované i nepojízdné vozidlo na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí.

Naše firma poskytuje profesionální služby 24 hodin denně – NONSTOP ODTAHOVÁ SLUŽBA PRAHA – odtažení Vašeho osobního vozu a ekologická likvidace vozidel. Naše služby objednávejte na telefonním čísle +420 732 208 778.

Auto odtah Praha

Ve všech výše zmíněných oblastech Vám nabízíme velice profesionální služby na vysoké úrovni. Svým zákazníkům, kteří potřebují auto odtah Praha a okolí či ekologickou likvidaci, se vždy plně věnujeme. Od toho je tu také náš dispečink, který je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně, v kteroukoli denní či noční hodinu – nonstop odtahová služba Praha je tu pro Vás.

Naším prvotním cílem je spokojený řidič, který neztrácí čas zbytečným čekáním na auto odtah Praha.

NONSTOP NA TELEFONU +420 732 208 778.

Odtažení vašeho vozu – odtah Praha

Našim zákazníkům jsme k dispozici pro odtažení vozidla vždy, za jakéhokoli počasí a v kteroukoli denní či noční hodinuNONSTOP.

Naše odtahovka přijede pro Vaše vozidlo, i když už jako automobil nevypadá ... Odtažení Vašeho vozu – odtah Praha a okolí objednávejte nonstop na telefonu +420 732 208 778.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PRAHA | +420 732 208 778 | info@odtahovasluzbapraha.com | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt