www.odtahovasluzbapraha.com | |

Ekologická likvidace

NONSTOP OBJEDNÁVKA EKOLOGICKÉ LIKVIDACE NA TELEFONU +420 732 208 778.

Potřebujete se zbavit havarovaného vozidla, které se stalo nepojízdným a je potřeba ho ekologicky zlikvidovat? Nebo vlastníte autovrak, za který už Vás nebaví platit každoročně poplatky? Pak je tu pro Vás naše další služba – provádíme ekologické likvidace vozidel.

AKCE: Ekologická likvidace aut ZDARMA včetně odtahu ZDARMA a za auta pro nás zajímavá odměna až 15.000 Kč na ruku — protokol o ekologické likvidaci Vám vystavíme ihned při převzetí auta.

Využijte naší služby ekologická likvidace. Zajistíme ekologickou likvidaci Vašeho autovraku přímo na místě, kde Váš vůz stojí. Převezmeme Vaše vozidlo – autovrak k ekologické likvidaci a následně jej ekologicky zlikvidujeme bez administrativních poplatků. Ekologická likvidace aut ZDARMA včetně odtahu ZDARMA a za auta pro nás zajímavá odměna až 15.000 Kč na ruku — protokol o ekologické likvidaci Vám vystavíme ihned při převzetí vozu.

Ušetřete peníze za povinné poplatky přihlášeného vozidla, které jako majitel musíte každoročně hradit!

Autovrakem je dvoustopé i jednostopé motorové vozidlo, které je zařazeno v centrálním registru vozidel České republiky / MV ČR (obsahuje karoserii + motor s převodovkou). Každý majitel vozidla, který si nechá naší firmou ekologicky zlikvidovat autovrak, obdrží zároveň certifikát o ekologické likvidaci vozidla.

Naše odtahová služba přijede pro autovrak až k Vám.

Aby Váš vůz mohl být trvale vyřazen z evidence vozidel, musíte jako jeho majitel na vlastní náklady vůz nechat takzvaně ekologicky zlikvidovat — my za vás vše vyřídíme ZDARMA včetně odtahu ZDARMA — nemusíte se o nic starat — stačí jen zavolat a objednat si tuto ekologickou likvidaci vozidla.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PRAHA | +420 732 208 778 | info@odtahovasluzbapraha.com | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt